Sexy Women Velvet Suspender Shapewear Green Solid Color 9 Colour Underwire Chest Pad Underwears Outer Wear Tube Top
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$18.00
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Style
Traditional
Material
Nylon
Model No.
LH-KNN038
Cup Shape
Full Cup
Feature
Sexy
Bra Part
Bra Cup
Strap Type
Basic
Support
Underwire
Cup Size
34b 36b 38c 40c
Pattern
Solid
Technics
Velvet
Transport Package
Bags/Cartons
Specification
4*6cm
Trademark
oem
Origin
China
Hs Code
6107991000
Package Size
30.00cm * 20.00cm * 10.00cm
Package Gross Weight
1.000kg
Discount
Available
Moq
Accept samples and bulk orders
Payment
Paypal, Western Union, Bank Transfer, Moneygram
Customized
OEM & ODM are welcomed
Oem Service
Label, tag, package, own design, size, color and so on.
Shipment
DHL, KCS, FEDEX, TNT, UPS, Epacket, SF express, 4 PX
Delivery Time
Delivery within 3-5 working days
Production Description
SUPERLATIVE MATERIAL: 100% cotton SIZE INFORMATION: - There are Multiple sizes for your choice(Accept Customized Size)MULTIPLE COLOR: choose the color you preferUNIQUE DESIGN: Underwear
| Customization | Available |
|---|---|
| Style | Traditional |
| Material | Nylon |
| Model No. | LH-KNN038 |
| Cup Shape | Full Cup |
| Feature | Sexy |
| Bra Part | Bra Cup |
| Strap Type | Basic |
| Support | Underwire |
| Cup Size | 34b 36b 38c 40c |
| Pattern | Solid |
| Technics | Velvet |
| Transport Package | Bags/Cartons |
| Specification | 4*6cm |
| Trademark | oem |
|---|---|
| Origin | China |
| Hs Code | 6107991000 |
| Package Size | 30.00cm * 20.00cm * 10.00cm |
| Package Gross Weight | 1.000kg |
| Discount | Available |
| Moq | Accept samples and bulk orders |
| Payment | Paypal, Western Union, Bank Transfer, Moneygram |
| Customized | OEM & ODM are welcomed |
| Oem Service | Label, tag, package, own design, size, color and so on. |
| Shipment | DHL, KCS, FEDEX, TNT, UPS, Epacket, SF express, 4 PX |
| Delivery Time | Delivery within 3-5 working days |
| Production Description | SUPERLATIVE MATERIAL: 100% cotton SIZE INFORMATION: - There are Multiple sizes for your choice(Accept Customized Size)MULTIPLE COLOR: choose the color you preferUNIQUE DESIGN: Underwear |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
GUANGZHOU HUMLISUN IMP & EXP CO.,LTD.
