Women Sexy Body Bodysuit Slimming Waist Trainer Shapewear
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$10.45
50+
050
End
Key attributes
Customization
Available
Effect
Lose Fat, Buttock Upward, Pull-in Abdomen, Pull-in Stomach, Slim Tummy Control Bodysuit
Feature
Quick Dry, Plus Size, Breathable, Body Shaping Bodysuit
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
T1095#
Material
Nylon and Spandex
Gender
Female
Type
Bodysuit
Color
Black Skin,Other Colors Need to Be Customized
Weight
350g
Function
Slim Body Shaper Bodysuit
Shaper Type
Tight Underwear with Zipper in The Crotch
Features
Adjustable Strap, Slimming Jumpsuit
Logo Customized
Acceptable
Package
PE Bag,OPP Bag or Customized
Oem
Supported
Application
Keep Fit,Yoga and Sport Fitness etc
Transport Package
Carton Box
Specification
S-3XL
Trademark
OEM
Origin
Guangdong, China
Hs Code
6212301000
Production Capacity
200000PCS/Week
Package Size
60.00cm * 50.00cm * 40.00cm
Package Gross Weight
20.000kg
Item Name
Wholesale Butt Lifter Full Body Shaper Shapewear With Three Row Extension Buckle
Moq
50PCS
Size
S-M-L-XL-2XL-3XL
Welcome
Yes
| Customization | Available |
|---|---|
| Effect | Lose Fat, Buttock Upward, Pull-in Abdomen, Pull-in Stomach, Slim Tummy Control Bodysuit |
| Feature | Quick Dry, Plus Size, Breathable, Body Shaping Bodysuit |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | T1095# |
| Material | Nylon and Spandex |
| Gender | Female |
| Type | Bodysuit |
| Color | Black Skin,Other Colors Need to Be Customized |
| Weight | 350g |
| Function | Slim Body Shaper Bodysuit |
| Shaper Type | Tight Underwear with Zipper in The Crotch |
| Features | Adjustable Strap, Slimming Jumpsuit |
| Logo Customized | Acceptable |
| Package | PE Bag,OPP Bag or Customized |
|---|---|
| Oem | Supported |
| Application | Keep Fit,Yoga and Sport Fitness etc |
| Transport Package | Carton Box |
| Specification | S-3XL |
| Trademark | OEM |
| Origin | Guangdong, China |
| Hs Code | 6212301000 |
| Production Capacity | 200000PCS/Week |
| Package Size | 60.00cm * 50.00cm * 40.00cm |
| Package Gross Weight | 20.000kg |
| Item Name | Wholesale Butt Lifter Full Body Shaper Shapewear With Three Row Extension Buckle |
| Moq | 50PCS |
| Size | S-M-L-XL-2XL-3XL |
| Welcome | Yes |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
SHENZHEN BELXIN TECHNOLOGY CO., LTD
