Post Surgery Corset Tops Large Size Body Shaper Hip Padding Slim Shapewear
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$2.65
1,500+
01,500
End
Key attributes
Customization
Available
Effect
Lose Fat, Pull-in Stomach
Feature
Quick Dry, Plus Size, Breathable
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
007a
Material
Spandex / Nylon
Gender
Female
Type
Bodysuit
Transport Package
OPP Bag
Specification
450g
Origin
Shantou
Package Size
38.00cm * 20.00cm * 10.00cm
Package Gross Weight
0.200kg
Size
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Color
black,skinned
Function
hip lifting, waist training
Delivery
7-15 days
Service
washing label,hand tag
| Customization | Available |
|---|---|
| Effect | Lose Fat, Pull-in Stomach |
| Feature | Quick Dry, Plus Size, Breathable |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | 007a |
| Material | Spandex / Nylon |
| Gender | Female |
| Type | Bodysuit |
| Transport Package | OPP Bag |
|---|---|
| Specification | 450g |
| Origin | Shantou |
| Package Size | 38.00cm * 20.00cm * 10.00cm |
| Package Gross Weight | 0.200kg |
| Size | S,M,L,XL,XXL,XXXL |
| Color | black,skinned |
| Function | hip lifting, waist training |
| Delivery | 7-15 days |
| Service | washing label,hand tag |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Shantou City Xinshuya Knitting Industrial Co., Ltd
