S-3XL Plus Size Women's Waist Trainer Bodysuit Shapewear Fitness Exercise Corset
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$7.89
10+
010
End
Key attributes
Customization
Available
Effect
Breast Enhancement
Feature
Quick Dry, Plus Size, Breathable
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
DDB0010B
Material
Spandex / Polyester
Gender
Female
Type
Corset
Quantity
Accept Small Quantity
Delivery Port
Guangzhou, Shenzhen
Moq
10 Sets/10PCS
Weight
0.2kg-0.5/Set 1.5-2kg/Express Bag
Express Packaging
10sets/Express Bag
Transport Package
Carton Box
Specification
OPP Bags
Trademark
Neutral
Origin
China
Hs Code
6212101000
Production Capacity
10000PCS/Day
Package Size
60.00cm * 50.00cm * 10.00cm
Package Gross Weight
4.000kg
Decoration
Embroidered flowers, color beads, tassels tie,as you requested
Color
Same picture color in stock/Any other customized color is available
Occasion
Whether it's a special night or everyday, making women feel sex
| Customization | Available |
|---|---|
| Effect | Breast Enhancement |
| Feature | Quick Dry, Plus Size, Breathable |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | DDB0010B |
| Material | Spandex / Polyester |
| Gender | Female |
| Type | Corset |
| Quantity | Accept Small Quantity |
| Delivery Port | Guangzhou, Shenzhen |
| Moq | 10 Sets/10PCS |
| Weight | 0.2kg-0.5/Set 1.5-2kg/Express Bag |
|---|---|
| Express Packaging | 10sets/Express Bag |
| Transport Package | Carton Box |
| Specification | OPP Bags |
| Trademark | Neutral |
| Origin | China |
| Hs Code | 6212101000 |
| Production Capacity | 10000PCS/Day |
| Package Size | 60.00cm * 50.00cm * 10.00cm |
| Package Gross Weight | 4.000kg |
| Decoration | Embroidered flowers, color beads, tassels tie,as you requested |
| Color | Same picture color in stock/Any other customized color is available |
| Occasion | Whether it's a special night or everyday, making women feel sex |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Shenzhen Weixi Chuang Industrial Co., Ltd.
