High-Waist Underwear Women's Panties Plus Size Cotton Shapewear 3D Butt Panty
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.61
100+
0100
End
Key attributes
Customization
Available
Age
Adults
Feature
Breathable, Quick-Drying, Body Shape
Model No.
770192
Gender
Women's
Material
Cotton, Spandex / Polyester
Pattern
Plaid
Oem
Acceptable
Design Style
Everyday
Moq
100PCS
Pattern Type
Solid
Usage
Ball Sports, Soccer, Racing, Cycling, Fitness, Rugby/Football, Track and Field, Water Sports, Gym, Yoga, Basketball, Dancing, Tennis
Size
S-XXL
Type
Panties
Transport Package
OPP Bag
Specification
0.130kg
Trademark
SN
Origin
China
Hs Code
5201000001
Production Capacity
60000PCS/Per Week
Package Size
45.00cm * 40.00cm * 10.00cm
Package Gross Weight
0.130kg
Product Name
High-Waist Underwear Women's Panties Plus Size Cotton Shapewear 3D Butt Panty
Package
12pcs per polyab or as you requires
Fabric
Spandex / Polyester
Color
colors in stock as photo show, if OEM any color is available
Style
hipster, low waist
Logo
1. Paper tag logo 2. sew label logo all okay
Washing
hand washing in cold water
Photo
Knitted, embroidery
| Customization | Available |
|---|---|
| Age | Adults |
| Feature | Breathable, Quick-Drying, Body Shape |
| Model No. | 770192 |
| Gender | Women's |
| Material | Cotton, Spandex / Polyester |
| Pattern | Plaid |
| Oem | Acceptable |
| Design Style | Everyday |
| Moq | 100PCS |
| Pattern Type | Solid |
| Usage | Ball Sports, Soccer, Racing, Cycling, Fitness, Rugby/Football, Track and Field, Water Sports, Gym, Yoga, Basketball, Dancing, Tennis |
| Size | S-XXL |
| Type | Panties |
| Transport Package | OPP Bag |
| Specification | 0.130kg |
|---|---|
| Trademark | SN |
| Origin | China |
| Hs Code | 5201000001 |
| Production Capacity | 60000PCS/Per Week |
| Package Size | 45.00cm * 40.00cm * 10.00cm |
| Package Gross Weight | 0.130kg |
| Product Name | High-Waist Underwear Women's Panties Plus Size Cotton Shapewear 3D Butt Panty |
| Package | 12pcs per polyab or as you requires |
| Fabric | Spandex / Polyester |
| Color | colors in stock as photo show, if OEM any color is available |
| Style | hipster, low waist |
| Logo | 1. Paper tag logo 2. sew label logo all okay |
| Washing | hand washing in cold water |
| Photo | Knitted, embroidery |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Skylark Network Co., Ltd.
