Prefabricated Rubber Track Rolls
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$20.00
50+
050
End
Key attributes
Customization
Available
Type
Runway
Suitable For
for Training
Gender
Runway
Age Group
Brand-New
Customized
Customized
Transport Package
Tray
Specification
length: 20m width: 1.2m thickness: >=4mm
Trademark
MYHQ
Origin
Hebei, China
Hs Code
4016910000
Product Name
PREFABRICATED RUBBER TRACK ROLLS
Material
rubber
Thickness
>=4mm
Width
1.2m
Length
10m,15m, 20m, customized
Color
red,blue, yellow, green, grey
Density Of Color Dots
monochrome(No dots)
Application
Sports Ground,runway
| Customization | Available |
|---|---|
| Type | Runway |
| Suitable For | for Training |
| Gender | Runway |
| Age Group | Brand-New |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Tray |
| Specification | length: 20m width: 1.2m thickness: >=4mm |
| Trademark | MYHQ |
| Origin | Hebei, China |
| Hs Code | 4016910000 |
|---|---|
| Product Name | PREFABRICATED RUBBER TRACK ROLLS |
| Material | rubber |
| Thickness | >=4mm |
| Width | 1.2m |
| Length | 10m,15m, 20m, customized |
| Color | red,blue, yellow, green, grey |
| Density Of Color Dots | monochrome(No dots) |
| Application | Sports Ground,runway |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Hengshui Mingyuhanqin Sports Facilities Engineering Co., Ltd.
