12-Channel LED Monochrome/RGB/RGBW Debugger & DMX512 Controller Tester – Handheld Touch Screen Code Writer
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe →
US$64.00
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Certification
CE, RoHS
Remote Control
Without Remote Control
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
Nei DMX512
Load Type
Indirect
Lighting Variation
Stepless
Switch Device
Active
Application
Exhibition Hall, Hotel, Stage, Home Lighting
Power Source
DC
Control Mode
Electronic Dimmer
Transport Package
Carton
Specification
223*170*54
Trademark
NEI
Origin
China
Hs Code
8543709990
Production Capacity
20000PCS/Month
Package Size
35.00cm * 56.00cm * 11.50cm
Package Gross Weight
1.500kg
Place Of Origin
Guangdong, China
Driver Points
1920ch/signal ch
Model Number
BL-321
Power
<10w
Dimension (L X W X H)
L173*W88*H38.5mm
Material
Metal Aluminous
Input Voltage
micro usb DC5V2A/dc12V to 24V/1A
Output Terminal
signal outut RS485/5v-TTL/12V-ttl
Selling Units:
Single item
Single Package Size:
12X15X20 cm
Single Gross Weight:
0.555 kg
| Customization | Available |
|---|---|
| Certification | CE, RoHS |
| Remote Control | Without Remote Control |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | Nei DMX512 |
| Load Type | Indirect |
| Lighting Variation | Stepless |
| Switch Device | Active |
| Application | Exhibition Hall, Hotel, Stage, Home Lighting |
| Power Source | DC |
| Control Mode | Electronic Dimmer |
| Transport Package | Carton |
| Specification | 223*170*54 |
| Trademark | NEI |
| Origin | China |
|---|---|
| Hs Code | 8543709990 |
| Production Capacity | 20000PCS/Month |
| Package Size | 35.00cm * 56.00cm * 11.50cm |
| Package Gross Weight | 1.500kg |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Driver Points | 1920ch/signal ch |
| Model Number | BL-321 |
| Power | <10w |
| Dimension (L X W X H) | L173*W88*H38.5mm |
| Material | Metal Aluminous |
| Input Voltage | micro usb DC5V2A/dc12V to 24V/1A |
| Output Terminal | signal outut RS485/5v-TTL/12V-ttl |
| Selling Units: | Single item |
| Single Package Size: | 12X15X20 cm |
| Single Gross Weight: | 0.555 kg |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
🏭
Guangdong New Electronics Information Import & Export Ltd
