Waterproof LED 12PCS 18W 6in1 Wireless Battery PAR Light
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$135.00
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Type
PAR64
Emitting Color
Rgbwauv6in1
Model No.
UM-L1203F
Power
100W
Waterproof
Not Waterproof
Ip Rating
IP20
Life
50000h
Electric Current Type
AC
Input Voltage
110V-230V
Diffuser
Tempered Glass
Shell Material
Metal +Plastic
Led Chips
Jingxin
Certification
CE, RoHS, LVD
Application
Stage
Control Signal
DMX512 Master Slave
Transport Package
CTN Packing and Flycase Packing
Specification
350*290*290mm
Trademark
youming light &Happy light
Origin
China
Hs Code
9405409000
Production Capacity
10000CS/Month
| Customization | Available |
|---|---|
| Type | PAR64 |
| Emitting Color | Rgbwauv6in1 |
| Model No. | UM-L1203F |
| Power | 100W |
| Waterproof | Not Waterproof |
| Ip Rating | IP20 |
| Life | 50000h |
| Electric Current Type | AC |
| Input Voltage | 110V-230V |
| Diffuser | Tempered Glass |
| Shell Material | Metal +Plastic |
|---|---|
| Led Chips | Jingxin |
| Certification | CE, RoHS, LVD |
| Application | Stage |
| Control Signal | DMX512 Master Slave |
| Transport Package | CTN Packing and Flycase Packing |
| Specification | 350*290*290mm |
| Trademark | youming light &Happy light |
| Origin | China |
| Hs Code | 9405409000 |
| Production Capacity | 10000CS/Month |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Guangzhou Youming Light Co., Ltd.
