Tianlai Tl-K400 Amplificateur Audio Amplifier Audio Bluetooth Professional 500W Mixer Audio Sound Equipment Power Amplifier
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$76.49
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Type
Home Amplifier
Usage
Hi-Fi
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
TL-K400
Used For
Professional
Tube Type
Class D Amplifier
Function
Post Amplifier, Amplifier Combined, Pre-amplifier
Sound Channel
2.1
Output Number
2
Voltage
110-240V
Element Number
Push-Pull Amplifier
Conductive Mode
D
Bluetooth
5.0
How Many Speakers Can Connect
2-4
Output Power
2*250W
Screen
LCD
Dimension
320*240*63mm
Private Mold
Yes
Channels
2.1
Transport Package
Carton
Specification
320*240*63mm
Trademark
TIANLAI
Origin
Zhejiang, China
Hs Code
85184000
Production Capacity
50000pieces/Month
Package Size
55.00cm * 43.00cm * 33.50cm
Package Gross Weight
15.000kg
Brand Name
TIANLAI
Model
K400
Output
2*250W
| Customization | Available |
|---|---|
| Type | Home Amplifier |
| Usage | Hi-Fi |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | TL-K400 |
| Used For | Professional |
| Tube Type | Class D Amplifier |
| Function | Post Amplifier, Amplifier Combined, Pre-amplifier |
| Sound Channel | 2.1 |
| Output Number | 2 |
| Voltage | 110-240V |
| Element Number | Push-Pull Amplifier |
| Conductive Mode | D |
| Bluetooth | 5.0 |
| How Many Speakers Can Connect | 2-4 |
| Output Power | 2*250W |
|---|---|
| Screen | LCD |
| Dimension | 320*240*63mm |
| Private Mold | Yes |
| Channels | 2.1 |
| Transport Package | Carton |
| Specification | 320*240*63mm |
| Trademark | TIANLAI |
| Origin | Zhejiang, China |
| Hs Code | 85184000 |
| Production Capacity | 50000pieces/Month |
| Package Size | 55.00cm * 43.00cm * 33.50cm |
| Package Gross Weight | 15.000kg |
| Brand Name | TIANLAI |
| Model | K400 |
| Output | 2*250W |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Taizhou Tianlai Youyang Electronic Technology Co., Ltd.
