High Quality Sex Doll Silicone Real Touch Big Ass Pussy Vagina Anal Sex Toy
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$95.00
1+
01
End
Key attributes
Type
Realistic
Skin Color
Flesh
Height
40cm
Material
TPR - Silicone
Customized
Non-Customized
Origin
China Mainland, China
Wearer
Male
Weight
16.8 Kg
Waterproof Rating
Splash-Proof (for Daily Use)
Transport Package
Box
Production Capacity
50000
Specification
Details
Model
SQ-MA50064V
Dimensions
16*18*14cm
Description
Sex Dolls Connie shakes her butt
Hs Code
9019102050
Function
Gray Monochrome Makeup "Double Bag" - English Manual - Charging Cable - Pearl Cotton - Box "1 Pack" - Overseas Warehouse Label
Package Dimensions
20.9*12.7*20.7cm
| Type | Realistic |
|---|---|
| Skin Color | Flesh |
| Height | 40cm |
| Material | TPR - Silicone |
| Customized | Non-Customized |
| Origin | China Mainland, China |
| Wearer | Male |
| Weight | 16.8 Kg |
| Waterproof Rating | Splash-Proof (for Daily Use) |
| Transport Package | Box |
|---|---|
| Production Capacity | 50000 |
| Specification | Details |
| Model | SQ-MA50064V |
| Dimensions | 16*18*14cm |
| Description | Sex Dolls Connie shakes her butt |
| Hs Code | 9019102050 |
| Function | Gray Monochrome Makeup "Double Bag" - English Manual - Charging Cable - Pearl Cotton - Box "1 Pack" - Overseas Warehouse Label |
| Package Dimensions | 20.9*12.7*20.7cm |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Xiamen Zhiqu Cube Technology Co., Ltd.