Good Quality Factory Directly 90 Windows Skylight Smart LED
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe →
US$86.50
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Color Temperature
Cool White
Lamp Body Material
Glass
Model No.
BB-GKD-50W-2F1
Style
modern
Shape
Square
Shade Type
Glass
Usage
Room, Study, Restaurant, Aisle, living room, balcony, TOILET, Kitchen, Conference Room
Ip Rating
IP68
Install Style
Embedded
Certification
CCC, CE, CQC, C-tick, EMC, Energy Star, ETL, FCC, FDA, GOST, REACH, RoHS
Voltage
220V
Beam Angle
30°
Color Rendering Index(Ra)
90
Support Dimmer
Yes
Lifespan (Hours)
50000
Working Time (Hours)
50000
Transport Package
Carton
Specification
45*45
Trademark
bbier
Origin
China
Production Capacity
30000
Product Name
Sky Light
Model
BB-GKD-50W-2F1
Power Of Product
Monochrome 50W
Product Parameters
LED energy-saving chip
Light Source
Monochrome 7500k two-color 3000-7500k
Color Rendering Index
Ra>90 R9>0
Angle Of Light
120°
Material
lron/Aluminum Profile
Color
Sand Black/Sand White
Size Of Opening
58.5*13.5CM
Lnput Voltage
58.5*28.5CMAC100-260V 50/60Hz
Installation Mode
Embedded Installation
Size(Mm)
150*600*125
Application
Residential
Control Mode
Switch Control, APP Control, Voice control
Brand Name
BBIER or Customized
Color Temperature(Cct)
Changable
Lamp Luminous Efficiency(Lm/W)
30
| Customization | Available |
|---|---|
| Color Temperature | Cool White |
| Lamp Body Material | Glass |
| Model No. | BB-GKD-50W-2F1 |
| Style | modern |
| Shape | Square |
| Shade Type | Glass |
| Usage | Room, Study, Restaurant, Aisle, living room, balcony, TOILET, Kitchen, Conference Room |
| Ip Rating | IP68 |
| Install Style | Embedded |
| Certification | CCC, CE, CQC, C-tick, EMC, Energy Star, ETL, FCC, FDA, GOST, REACH, RoHS |
| Voltage | 220V |
| Beam Angle | 30° |
| Color Rendering Index(Ra) | 90 |
| Support Dimmer | Yes |
| Lifespan (Hours) | 50000 |
| Working Time (Hours) | 50000 |
| Transport Package | Carton |
| Specification | 45*45 |
| Trademark | bbier |
| Origin | China |
|---|---|
| Production Capacity | 30000 |
| Product Name | Sky Light |
| Model | BB-GKD-50W-2F1 |
| Power Of Product | Monochrome 50W |
| Product Parameters | LED energy-saving chip |
| Light Source | Monochrome 7500k two-color 3000-7500k |
| Color Rendering Index | Ra>90 R9>0 |
| Angle Of Light | 120° |
| Material | lron/Aluminum Profile |
| Color | Sand Black/Sand White |
| Size Of Opening | 58.5*13.5CM |
| Lnput Voltage | 58.5*28.5CMAC100-260V 50/60Hz |
| Installation Mode | Embedded Installation |
| Size(Mm) | 150*600*125 |
| Application | Residential |
| Control Mode | Switch Control, APP Control, Voice control |
| Brand Name | BBIER or Customized |
| Color Temperature(Cct) | Changable |
| Lamp Luminous Efficiency(Lm/W) | 30 |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
🏭
Shenzhen BBier Lighting Co., Ltd.
