Realistic Silicone Female Doll Vaginal Toy with Big Breasts and Ass
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$405.65
1+
01
End
Key attributes
Type
Realistic
Skin Color
Flesh
Height
123cm
Model No.
SQ-MA20082
Material
TPR - Silicone
Customized
Customized
Origin
China Mainland, China
Wearer
Male
Weight
47.2kg
Transport Package
Box
Specification
124.2*43.2*33.5cm
Hs Code
9019102050
Production Capacity
50000
Model
SQ-MA20082
Dimensions
123 * 42 * 30.5cm; three measurements: chest circumference 111cm, waist circumference 65cm, hip circumference 111cm
Description
Sex Dolls Sani
Function
Grey (monochrome makeup+nipple coloring+double bag) - pearl cotton - English manual - inner box - outer box - overseas warehouse label
Package Dimensions
122.5 * 41.5 * 31cm Packaging outer box: 124.2 * 43.2 * 33.5cm
Waterproof Rating
Splash-proof (for Daily Use)
| Type | Realistic |
|---|---|
| Skin Color | Flesh |
| Height | 123cm |
| Model No. | SQ-MA20082 |
| Material | TPR - Silicone |
| Customized | Customized |
| Origin | China Mainland, China |
| Wearer | Male |
| Weight | 47.2kg |
| Transport Package | Box |
| Specification | 124.2*43.2*33.5cm |
|---|---|
| Hs Code | 9019102050 |
| Production Capacity | 50000 |
| Model | SQ-MA20082 |
| Dimensions | 123 * 42 * 30.5cm; three measurements: chest circumference 111cm, waist circumference 65cm, hip circumference 111cm |
| Description | Sex Dolls Sani |
| Function | Grey (monochrome makeup+nipple coloring+double bag) - pearl cotton - English manual - inner box - outer box - overseas warehouse label |
| Package Dimensions | 122.5 * 41.5 * 31cm Packaging outer box: 124.2 * 43.2 * 33.5cm |
| Waterproof Rating | Splash-proof (for Daily Use) |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Xiamen Zhiqu Cube Technology Co., Ltd.
