Forklift Parts Curtis Instrument Panels Engage IV
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$195.00
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
After-Sales Service
1 Year
Warranty
1 Year
Model No.
enGage IV
Material
Aluminum Alloy
Surface Treatment
Baking Paint
Customized
Customized
Standard
Standard
Brand Name
Huanxin
Model
Engage IV
Display
10-Digit, LED
Voltage Options
36V-72V
Oem
Yes
Current
0-300A
Transport Package
Carton
Specification
2kg
Trademark
CURTIS
Origin
Anhui
Hs Code
9030339000
Production Capacity
3000
| Customization | Available |
|---|---|
| After-Sales Service | 1 Year |
| Warranty | 1 Year |
| Model No. | enGage IV |
| Material | Aluminum Alloy |
| Surface Treatment | Baking Paint |
| Customized | Customized |
| Standard | Standard |
| Brand Name | Huanxin |
| Model | Engage IV |
| Display | 10-Digit, LED |
|---|---|
| Voltage Options | 36V-72V |
| Oem | Yes |
| Current | 0-300A |
| Transport Package | Carton |
| Specification | 2kg |
| Trademark | CURTIS |
| Origin | Anhui |
| Hs Code | 9030339000 |
| Production Capacity | 3000 |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Hefei Huanxin Technology Development Co., Ltd.
