Premium Small Sex Toys Doll for Man - Explore Vaginal and Anal Fun
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$57.49
1+
01
End
Key attributes
Type
Realistic
Skin Color
Flesh
Height
31cm
Model No.
SQ-MA20064-M
Material
TPR - Silicone
Customized
Customized
Origin
China Mainland, China
Wearer
Male
Weight
6kg
Transport Package
Box
Specification
31*22*18cm
Hs Code
9019102050
Production Capacity
50000
Model
SQ-MA20064-M
Dimensions
31*22*17cmChest circumference 62cm, waist circumference 31cm, hip circumference 59cm
Description
Sex Dolls Delilah Medium
Function
Grey Two tone Makeup Monochrome Channel (Medium) - Instruction Manual (English) Pearl Cotton - Overseas Warehouse Label - Carton (1 pack)
Package Dimensions
31*22*18cm
Waterproof Rating
Splash-proof (for Daily Use)
| Type | Realistic |
|---|---|
| Skin Color | Flesh |
| Height | 31cm |
| Model No. | SQ-MA20064-M |
| Material | TPR - Silicone |
| Customized | Customized |
| Origin | China Mainland, China |
| Wearer | Male |
| Weight | 6kg |
| Transport Package | Box |
| Specification | 31*22*18cm |
|---|---|
| Hs Code | 9019102050 |
| Production Capacity | 50000 |
| Model | SQ-MA20064-M |
| Dimensions | 31*22*17cmChest circumference 62cm, waist circumference 31cm, hip circumference 59cm |
| Description | Sex Dolls Delilah Medium |
| Function | Grey Two tone Makeup Monochrome Channel (Medium) - Instruction Manual (English) Pearl Cotton - Overseas Warehouse Label - Carton (1 pack) |
| Package Dimensions | 31*22*18cm |
| Waterproof Rating | Splash-proof (for Daily Use) |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Xiamen Zhiqu Cube Technology Co., Ltd.
