Motivational Life Quotes Typography Canvas Wall Art, Positive Living Decor Piece
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$1.25
20+
020
End
Key attributes
Customization
Available
Support Base
Canvas
Style
Modern
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
30948
Frame
Framed and Unframed Both Ok
Subjects
Character
Suitable For
Home
Usage
Decoration
Decoration
Home Hotel Coffee Bars Office
Packing
Canvas Rolled Into Tube
Moq
20 Pieces
Framed
Framed and Unframed Both Ok
Main Market
All of The World
Size
Custom Size
Feature
Waterproof, Eco-Friendly, High Resolution Printing
Coating
UV.Water-Proof.Moisture-Proof
Sample Time
3-5 Working Days
Material
Polyester Canvas
Transport Package
Roll Tube
Specification
40*60cm
Trademark
hongya
Origin
China
Package Size
56.00cm * 5.00cm * 5.00cm
Package Gross Weight
0.500kg
Lead Time
25 days (1 - 500 Pieces) To be negotiated ( > 500 Pieces)
| Customization | Available |
|---|---|
| Support Base | Canvas |
| Style | Modern |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | 30948 |
| Frame | Framed and Unframed Both Ok |
| Subjects | Character |
| Suitable For | Home |
| Usage | Decoration |
| Decoration | Home Hotel Coffee Bars Office |
| Packing | Canvas Rolled Into Tube |
| Moq | 20 Pieces |
| Framed | Framed and Unframed Both Ok |
|---|---|
| Main Market | All of The World |
| Size | Custom Size |
| Feature | Waterproof, Eco-Friendly, High Resolution Printing |
| Coating | UV.Water-Proof.Moisture-Proof |
| Sample Time | 3-5 Working Days |
| Material | Polyester Canvas |
| Transport Package | Roll Tube |
| Specification | 40*60cm |
| Trademark | hongya |
| Origin | China |
| Package Size | 56.00cm * 5.00cm * 5.00cm |
| Package Gross Weight | 0.500kg |
| Lead Time | 25 days (1 - 500 Pieces) To be negotiated ( > 500 Pieces) |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhejiang Pangoo Cultural & Art Co., Ltd.
