Hot Sales 70 mm Golf Tees in Stock Cigarette Box Packaging
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$0.02
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Type
Golf Tees
Usage
Racing, Entertainment, Gift
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
People
Men
Size
70/83mm
Customized
Customized
Condition
New
Material
Bamboo/Wooden
Custom
Logo/Color/Size
Production Time
Around 25-30 Days
Sample
Sample Available
Transport Package
Carton
Specification
bamboo/wooden
Trademark
MLG
Origin
China
Hs Code
9506390000
Production Capacity
1000000 PCS Per Month
Package Size
48.00cm * 27.00cm * 44.00cm
Package Gross Weight
14.500kg
Item
Value
Colour
Customized
Packing
Customized
Service
Fast Delivery
| Customization | Available |
|---|---|
| Type | Golf Tees |
| Usage | Racing, Entertainment, Gift |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| People | Men |
| Size | 70/83mm |
| Customized | Customized |
| Condition | New |
| Material | Bamboo/Wooden |
| Custom | Logo/Color/Size |
| Production Time | Around 25-30 Days |
| Sample | Sample Available |
|---|---|
| Transport Package | Carton |
| Specification | bamboo/wooden |
| Trademark | MLG |
| Origin | China |
| Hs Code | 9506390000 |
| Production Capacity | 1000000 PCS Per Month |
| Package Size | 48.00cm * 27.00cm * 44.00cm |
| Package Gross Weight | 14.500kg |
| Item | Value |
| Colour | Customized |
| Packing | Customized |
| Service | Fast Delivery |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Xiamen Mlg Sports Equipment Co., Ltd.
