Tie Dye Print Swimsuit New High Waist 2 Piece Bikini Beach Vacation Swimming Beachwear with Shorts
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$7.59
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Item
Kid's Bikini
Color Choices
as Picture Shows
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
130060
Sample
Available
Moq
No Limitation
Shipping
by Sea/Air/Express
Custom Services
Logo Print/Custom Label/Tag/Packaging
Catalog
Please Contact Sales
Prepare Time
Small Quantity Within One Week
Age
Adult
Shipping Time
5-9workdays for Small Quantity
Packing
1 OPP Bag/Set
Pieces
2PCS Design
Available Quantity
5000 Sets
Payment
Tt/Paypal/Western Union
Gross Weight
Around 0.26kg
Transport Package
1 OPP/Set
Specification
S/M/L/XL
Trademark
XN
Origin
Cn
Hs Code
6112410000
Production Capacity
600000sets/Year
Package Size
3.00cm * 2.00cm * 2.00cm
Package Gross Weight
0.241kg
Lead Time
15 days (1 - 5000 Pieces) To be negotiated ( > 5000 Pieces)
Material
Nylon/polyester/mesh+spandex or some design own special material, the detail pls consult sales.
Size Choies
S/M/L/XL
| Customization | Available |
|---|---|
| Item | Kid's Bikini |
| Color Choices | as Picture Shows |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | 130060 |
| Sample | Available |
| Moq | No Limitation |
| Shipping | by Sea/Air/Express |
| Custom Services | Logo Print/Custom Label/Tag/Packaging |
| Catalog | Please Contact Sales |
| Prepare Time | Small Quantity Within One Week |
| Age | Adult |
| Shipping Time | 5-9workdays for Small Quantity |
| Packing | 1 OPP Bag/Set |
| Pieces | 2PCS Design |
|---|---|
| Available Quantity | 5000 Sets |
| Payment | Tt/Paypal/Western Union |
| Gross Weight | Around 0.26kg |
| Transport Package | 1 OPP/Set |
| Specification | S/M/L/XL |
| Trademark | XN |
| Origin | Cn |
| Hs Code | 6112410000 |
| Production Capacity | 600000sets/Year |
| Package Size | 3.00cm * 2.00cm * 2.00cm |
| Package Gross Weight | 0.241kg |
| Lead Time | 15 days (1 - 5000 Pieces) To be negotiated ( > 5000 Pieces) |
| Material | Nylon/polyester/mesh+spandex or some design own special material, the detail pls consult sales. |
| Size Choies | S/M/L/XL |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Fuzhou Xino International Trading Co., Ltd.
