Customize Fashion Yellow Unixes Thin Packable Windbreaker Bomber Jacket
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$15.90
10+
010
End
Key attributes
Customization
Available
Size
M
Applicable User
Adults
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
J669
Gender
Men
Material
Polyester
Season
Winter
Certification
Sedex
Delivery Leadtime
10 Days
Fabric
Nylon
Moq
10PCS
Feature
Windproof, Waterproof, Breathable, Dust-Proof, Anti-Static, Lightweight
Style
Hoody
Color
Yellow
Pattern
Leisure Jacket
Type
Casual Clothes
Transport Package
1 Piece Per 1 PP Bag
Specification
30cm x 30cm x 1cm
Trademark
iGift
Origin
China
Production Capacity
30000
Package Size
30.00cm * 30.00cm * 1.00cm
Package Gross Weight
0.200kg
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | M |
| Applicable User | Adults |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | J669 |
| Gender | Men |
| Material | Polyester |
| Season | Winter |
| Certification | Sedex |
| Delivery Leadtime | 10 Days |
| Fabric | Nylon |
| Moq | 10PCS |
|---|---|
| Feature | Windproof, Waterproof, Breathable, Dust-Proof, Anti-Static, Lightweight |
| Style | Hoody |
| Color | Yellow |
| Pattern | Leisure Jacket |
| Type | Casual Clothes |
| Transport Package | 1 Piece Per 1 PP Bag |
| Specification | 30cm x 30cm x 1cm |
| Trademark | iGift |
| Origin | China |
| Production Capacity | 30000 |
| Package Size | 30.00cm * 30.00cm * 1.00cm |
| Package Gross Weight | 0.200kg |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhongshan Hai Lung Garment Company Limited
