Logo Print Without Hoodie Streetwear Hip Hop Jackets Men Casual Jacket
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$11.90
10+
010
End
Key attributes
Customization
Available
Size
XS
Applicable User
Adults
Model No.
Men Jacket-TA_J006
Feature
Windproof, Waterproof, Breathable, Dust-Proof, Anti-Static, Lightweight
Gender
Men
Season
Spring / Autumn
Certification
Sedex
Delivery Leadtime
10 Days
Fabric
Nylon
Moq
10PCS
Material
Polyester
Style
Padded
Color
Green
Pattern
Leisure Jacket
Type
Casual Clothes
Transport Package
1 Piece Per 1 PP Bag
Specification
30cm x 30cm x 1cm
Trademark
iGift
Origin
China
Production Capacity
30000
Package Size
30.00cm * 30.00cm * 1.00cm
Package Gross Weight
0.200kg
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | XS |
| Applicable User | Adults |
| Model No. | Men Jacket-TA_J006 |
| Feature | Windproof, Waterproof, Breathable, Dust-Proof, Anti-Static, Lightweight |
| Gender | Men |
| Season | Spring / Autumn |
| Certification | Sedex |
| Delivery Leadtime | 10 Days |
| Fabric | Nylon |
| Moq | 10PCS |
| Material | Polyester |
| Style | Padded |
|---|---|
| Color | Green |
| Pattern | Leisure Jacket |
| Type | Casual Clothes |
| Transport Package | 1 Piece Per 1 PP Bag |
| Specification | 30cm x 30cm x 1cm |
| Trademark | iGift |
| Origin | China |
| Production Capacity | 30000 |
| Package Size | 30.00cm * 30.00cm * 1.00cm |
| Package Gross Weight | 0.200kg |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhongshan Hai Lung Garment Company Limited
