OEM Sexy Frill Smock Crop Top Retro off Shoulder White Linen Shirt
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$11.90
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Size
S
Collar Style
Button Up Collar
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
SLEC026
Color
White
Material
Linen / Cotton
Model
Loose
Sleeve Style
Short Sleeve
Style
Casual
Technics
Plain Dyed
Type
Leisure
Gender
Women
Transport Package
1 PP Bag Per Piece
Specification
30cm x 30cm x 1cm
Trademark
iGift
Origin
China
Production Capacity
30000
Package Size
30.00cm * 30.00cm * 1.00cm
Package Gross Weight
0.200kg
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | S |
| Collar Style | Button Up Collar |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | SLEC026 |
| Color | White |
| Material | Linen / Cotton |
| Model | Loose |
| Sleeve Style | Short Sleeve |
| Style | Casual |
|---|---|
| Technics | Plain Dyed |
| Type | Leisure |
| Gender | Women |
| Transport Package | 1 PP Bag Per Piece |
| Specification | 30cm x 30cm x 1cm |
| Trademark | iGift |
| Origin | China |
| Production Capacity | 30000 |
| Package Size | 30.00cm * 30.00cm * 1.00cm |
| Package Gross Weight | 0.200kg |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Zhongshan Hai Lung Garment Company Limited
