Sexy Square Neck Gym Crop Top for Women Running Sports Shirts Fitness Wear Workout Tops Pleated Solid Long Sleeve Yoga Top
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$12.69
50+
050
End
Key attributes
Customization
Available
Size
S/M/L/XL
Feature
Anti-Static, Anti-UV, Body Shape, Breathable, Moisture-Wicking, Rip-Stop
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
YCX2884
Gender
Women's
Material
Spandex/Nylon
Pattern
Pure Colour
Color
as Shown
Fabric
80% Nylon 20% Elastane
Style
2PCS
Sleeve
Long Sleeve
Age
Adults
Usage
Cycling, Fitness, Gym, Yoga,Tennis, Running
Type
Top
Transport Package
1 Set in an OPP Bag, 60PCS/CTN
Specification
20*15*10cm
Trademark
Custom
Origin
Zhejiang
Hs Code
620462
Production Capacity
500000pieces/Yeas
Package Size
25.00cm * 10.00cm * 8.00cm
Package Gross Weight
0.350kg
Lead Time
30 days (1 - 50 Pieces) To be negotiated ( > 50 Pieces)
Model Number
YCX2884
Moq
50PCS
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | S/M/L/XL |
| Feature | Anti-Static, Anti-UV, Body Shape, Breathable, Moisture-Wicking, Rip-Stop |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | YCX2884 |
| Gender | Women's |
| Material | Spandex/Nylon |
| Pattern | Pure Colour |
| Color | as Shown |
| Fabric | 80% Nylon 20% Elastane |
| Style | 2PCS |
| Sleeve | Long Sleeve |
| Age | Adults |
|---|---|
| Usage | Cycling, Fitness, Gym, Yoga,Tennis, Running |
| Type | Top |
| Transport Package | 1 Set in an OPP Bag, 60PCS/CTN |
| Specification | 20*15*10cm |
| Trademark | Custom |
| Origin | Zhejiang |
| Hs Code | 620462 |
| Production Capacity | 500000pieces/Yeas |
| Package Size | 25.00cm * 10.00cm * 8.00cm |
| Package Gross Weight | 0.350kg |
| Lead Time | 30 days (1 - 50 Pieces) To be negotiated ( > 50 Pieces) |
| Model Number | YCX2884 |
| Moq | 50PCS |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Hangzhou Manbu Clothing Co., Ltd.
