Trendy Brand Heavy Industry Niche Top Ruffled Sleeve Blazer
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$30.00
100+
0100
End
Key attributes
Customization
Available
Size
S
Lining
Polyester
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
CC24032
Season
Winter
Style
Commuting Style
Oem
Yes
Moq
100PCS
Design
Commuting Style
Collar
Turndown Collar
Main Fabric
Polyester
Stock
Yes
Customized
Yes
Weight
1000g
Material
Polyester
Age Group
Adults
Gender
Women's
Length
Long
Thickness
Normal
Sleeve Length
Long Sleeve
Model
Short
Feature
Ruffled Sleeve Blazer
Transport Package
Bag
Specification
1pc packing 40*35*10cm
Trademark
cocal
Origin
Zhejiang
Hs Code
6204310000
Production Capacity
500
Package Size
40.00cm * 35.00cm * 10.00cm
Package Gross Weight
1.000kg
Lead Time
7 days (1 - 50 Pieces) To be negotiated ( > 50 Pieces)
Item No.:
CC24032
Item Name:
Trendy Brand Heavy Industry Niche Top Ruffled Sleeve Blazer
Material:
polyester
Color:
black,white(ACCEPT OEM)
Size:
S,M,L(accpet customized )
Packing:
1pc/OPP Bag
Port Of Loading:
Ningbo/Shanghai
Suitable:
PARTY
Payment:
T/T,Western union,L/C,paypal,credit card
Size(Cm)
bust
S
106
M
110
L
114
Packing Size
45*40*10cm
G.W.
1000g/pc
Shipping Way
ups,dhl,fedex ,ems ,tnt ,by air ,by see
| Customization | Available |
|---|---|
| Size | S |
| Lining | Polyester |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | CC24032 |
| Season | Winter |
| Style | Commuting Style |
| Oem | Yes |
| Moq | 100PCS |
| Design | Commuting Style |
| Collar | Turndown Collar |
| Main Fabric | Polyester |
| Stock | Yes |
| Customized | Yes |
| Weight | 1000g |
| Material | Polyester |
| Age Group | Adults |
| Gender | Women's |
| Length | Long |
| Thickness | Normal |
| Sleeve Length | Long Sleeve |
| Model | Short |
| Feature | Ruffled Sleeve Blazer |
| Transport Package | Bag |
|---|---|
| Specification | 1pc packing 40*35*10cm |
| Trademark | cocal |
| Origin | Zhejiang |
| Hs Code | 6204310000 |
| Production Capacity | 500 |
| Package Size | 40.00cm * 35.00cm * 10.00cm |
| Package Gross Weight | 1.000kg |
| Lead Time | 7 days (1 - 50 Pieces) To be negotiated ( > 50 Pieces) |
| Item No.: | CC24032 |
| Item Name: | Trendy Brand Heavy Industry Niche Top Ruffled Sleeve Blazer |
| Material: | polyester |
| Color: | black,white(ACCEPT OEM) |
| Size: | S,M,L(accpet customized ) |
| Packing: | 1pc/OPP Bag |
| Port Of Loading: | Ningbo/Shanghai |
| Suitable: | PARTY |
| Payment: | T/T,Western union,L/C,paypal,credit card |
| Size(Cm) | bust |
| S | 106 |
| M | 110 |
| L | 114 |
| Packing Size | 45*40*10cm |
| G.W. | 1000g/pc |
| Shipping Way | ups,dhl,fedex ,ems ,tnt ,by air ,by see |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Ningbo Cocal Import & Export Co., Ltd
