2025 New Retro Coffee-Colored Leopard Print Earring Set
Loading pool progress...
Price tiers
Swipe โ
US$1.75
1+
01
End
Key attributes
Customization
Available
Type
Eardrop
Material
Acrylic
Shipping Cost
Contact the supplier about freight and estimated delivery time.
Secure Payments
Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform.
Refund Policy
Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues.
Model No.
AVA120860
Shape
Round
Gender
Female
Style
Star Fashion
Color
Coffee-Colored
Age
All
Usage
Decoration, Gift
Transport Package
OPP
Specification
about 3cm
Trademark
AVA
Origin
Yiwu Zhejiang
Hs Code
7117900000
Production Capacity
50000sets/Year
Package Size
20.00cm * 25.00cm * 20.00cm
Package Gross Weight
11.000kg
Size
About 3cm
Packing
OPP
Supply Ability
50000sets per year
Price Term
FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDU, DDP, FCA, EXW, ETC.
Payment Term
T/T,Western Union,Paypal,Money Gram
Shipping Method
By sea, by air or by express
| Customization | Available |
|---|---|
| Type | Eardrop |
| Material | Acrylic |
| Shipping Cost | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
| Secure Payments | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
| Refund Policy | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
| Model No. | AVA120860 |
| Shape | Round |
| Gender | Female |
| Style | Star Fashion |
| Color | Coffee-Colored |
| Age | All |
| Usage | Decoration, Gift |
| Transport Package | OPP |
| Specification | about 3cm |
|---|---|
| Trademark | AVA |
| Origin | Yiwu Zhejiang |
| Hs Code | 7117900000 |
| Production Capacity | 50000sets/Year |
| Package Size | 20.00cm * 25.00cm * 20.00cm |
| Package Gross Weight | 11.000kg |
| Size | About 3cm |
| Packing | OPP |
| Supply Ability | 50000sets per year |
| Price Term | FOB, CFR, CIF, DAT, FAS, DDU, DDP, FCA, EXW, ETC. |
| Payment Term | T/T,Western Union,Paypal,Money Gram |
| Shipping Method | By sea, by air or by express |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item |
|---|---|
| Package Type | Standard export packaging |
| Lead Time | 7-14 days after payment |
Protections
Secure Payment
Your payment information is encrypted and secure. We never share your card details.
Quality Assurance
Products are verified before shipment. Contact us within 7 days if you receive defective items.
Buyer Protection
Full refund if product is not as described or doesn't arrive on time.
Supplier
๐ญ
Yiwu AVA Co., Ltd.
